Výsledky konkurzu Zlate Ruce Slovenska - Bratislava 2018

 

 

                      Vysledky konkurzu“ Zlate Ruce Slovenska „ Bratislava-2018r

 

                                      Akwarel Master

 

1.Vialeta Malinovskaya            -          I Misto

 

                                      Mix Media  -  Debut

 

1.Dovile Šuipyte                     -        I Misto

 

                                      Master

 

  1. Maiga Toom-Jurisoo - I Misto
  2. Alisa Borisova - II Misto

 

                                      VIP

 

1.Andželika Geceviciene                  -        I Misto

 

                                      Gel Painting

 

                                      Debut

 

  1. Svetlana Bergmane - I Misto
  2. Tatiana Kolesova - II Misto
  3. Renata Baidan - III Misto

 

                                      Master

 

  1. Leva Grumbine - I Misto
  2. Inga Jonytite - II Misto
  3. Diana Bedunkeviciute - III Misto

 

                                      VIP

 

  1. Valeria Smirnova - I Misto
  2. Jana Arendas - II Misto

 

 

                                     

 

 

 

 

                                      Art Painting

                                     

 

                                      Debut

 

  1. Marina Ratkus - I Misto
  2. Ksenia Ivanova - II Misto
  3. Monika Ramirez Alfonso - III Misto

 

                                      Master

 

  1. Reda Svygriene - I Misto
  2. Svetlana Kovtun - II Misto

 

                                      VIP

 

1.Olesja Maramzin                  -        I Misto

 

 

                            World Museum (gel painting)

 

                                      Debut

 

  1. Elena Luchinkina - I Misto

 

                                      Master

 

  1. Alisa Borisova - I Misto

2.Monika Marečkova- Najmanova    -        II Misto

 

                                      VIP

 

  1. Kaziemiera Matulioniene - I Misto

 

 

                            World Museum (art painting)

 

                                      VIP

 

  1. Ausra Vizinge - I Misto

                                      FREE STYLE

 

                                      Debut

 

  1. Monika Ramirez Alfonso - I Misto

 

                                      Master

 

  1. Irina Trubačev - I Misto
  2. Irina Trubačev - II Misto
  3. Elena Esaulenco - III Misto

 

                                      VIP

 

  1. Milana Amir - I Misto

 

                            FREE STYLE (Jewellery article)

 

                                      Master

 

  1. Mgr. Lenka Lechmanova - I Misto

 

                                      VIP

 

1.Milana Amir                                  -        I Misto

 

                            ONE STROKE PAINTING

 

                                      Debut

 

  1. Anna Pikalov - I Misto

 

                                      Master

 

  1. Tatiana Krasnitsky - I místo
  2. Mais Ghazalin - II Miisto
  3. Mais Ghazalin - III Misto

 

                                      VIP

 

  1. Mais Ghazalin - I Misto
  2. Mais Ghazalin - IIMisto

 

                                      JUNIOR HAIR STAR

 

  1. Vanesa Babinska - I Misto
  2. Silvia Kurčinková - II Misto

 

                                      Gel Polish Painting

                                     

  1. Natalia Regasková - I Misto
  2. Dominika Tanzjová - II Misto
  3. Natalia Regasková - IIIMisto

 

 

                                      Poster Junior Nails

 

  1. Adrian Nagy - I Misto
  2. Adrian Nagy - II Misto

 

                                      Poster Junior Obraz

 

  1. Tomaš Vyoral - I Misto

 

                                      Poster Junior Obraz National

 

  1. Peter Nyitray - I Misto  Obraz
  2. Peter Nyitray - II Misto Obraz National

4.Vyoral Tomaš                                   -         I Misto  Obraz

 

 

                                      POSTER    VIP   Pedicur Obraz

1.Natalia Demidova                         -       I Misto

2.Natalia Demidova                         -       II Misto

 

 

Rodica Munteanu    VIP    I  Misto   „Nails original form“

 

Rodica Munteanu   Master     II  Misto „Stiletto Nails“

 

 

Erika Besse         Debut           I   Misto  - „Stiletto Nails“

 

Sabrina  Millecam   VIP          I Misto     -“Obraz“

 

Silvia  Smilekova     Master      I Misto „Reklamny obraz Make-up“

Irina  Trubacev    Master         I  Misto   „ Fantazyjny obraz“

 

 

Veronika  Krasova     VIP       I Misto  „ Stiletto nais“

 

Veronika  Krasova     VIP       II Misto „Reklamny obraz Make-up“

 

Monika  Ramirez Alfonso      Master      II Misto  „Creativ Nails“

 

Bohůnka Korčakova           Master       I Misto   „Creativ  Nails“

 

 

 

 

 

 

 

                                     

 

 

 

 
BEAUTY NAILS | Teresa Czernek | ul. Argentinská 38, budova PSN, 170 00 Praha 7 | Telefon: +420 604 200 958 | teresa.odysseynail@seznam.cz
tvorba www stránek emocio